Karşıt özelliklerin birbirleriyle olan ilişkisi her zaman estetik bir görünüş ortaya koyar. Hele de doğanın kendisi tarafından üretilmişse. Siyah mermerin güzelliği de yoğun dokusunda bulunan görünebilir, ince beyaz katmanların oluşturduğu muhteşem ve doğal bileşimlerden gelmektedir. Doğal taşların etkileyici güzelliği, Eymer’in uzman üretim ekibinin ellerinde ve 30 yıla yakın tecrübesinde muhteşem bir dekorasyon ürününe dönüşür ve evlerinize, işyerlerinize, yaşam alanlarınıza değer katar.

Mermer, mekânlara kattığı doğal güzelliğin yanı sıra, uzun ömürlü, her türlü iklim koşuluna dayanıklı ve 10 yılı aşkın bir süre yıpranmama özelliğine sahip doğal metamorfik taştır. Bu doğal ve dayanıklı taş aynı zamanda eşsizdir. Dokusunda bulunan özgün desenler, her taşın kendine özgü yapısı içinde ve usta ellerde değerlendirildiğinde evlerinize ve işyerlerinize olağanüstü bir kombinasyon oluşturur.

Mermerin çok önemli bir diğer avantajı ise, sıcak soğuk her türlü iklim koşuluna dayanıklı olması ve uyum sağlamasıdır. Siyah mermer zemin, hem sıcak hem soğuk havaların yaygın olduğu bölgelerde, mekânlara tazelik ve ferahlık hissi verir.

Siyah mermer çeşitleri, bakımının fazla zahmet gerektirmeyişi nedeniyle de oldukça fazla tercih edilen ürünlerdir. Düzenli temizlik, bu doğal ve mekânlara huzur katan mermer uygulamalarının uzun yıllar korunmasına yardımcı olur.

Siyah Mermeri Nerede Tercih Edilir?

Siyah mermerin ana uygulama alanları zemin, duvar, banyo ve mutfak tezgahı gibi iç dekorasyon alanları olabildiği gibi, patlatma ve eskitme modellerimizde olduğu gibi dış dekorasyona çok yakışan siyah mermer çeşitlerimiz de bulunmakta.

Eymer olarak, siyah mermer çeşitlerinde geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermekteyiz. Eskitme siyah mermer, honlu siyah mermer, patlatma siyah mermer, patlatma ve eskitme modellerinin bir arada kullanıldığı kombine siyah mermer, mozaik siyah mermer, özel tasarım ve proje ürünleri siyah mermer çeşitlerimizle hayal gücünüzle sınırlı taleplere karşılık verebilmekteyiz.

İstiklal Caddesi, Taksim (Turkcell)

Siyah mermer çeşitlerimiz sıklıkla tercih edilen ürünlerimiz arasındadır. İstiklal caddesindeki Turkcell bayisinde, dış cehpe kaplaması olarak patlatma siyah mermer tercih edilmiştir. Çok sayıda örnekten biri de Palivor Çiftliği Projesidir. Palivor Çiftliği Projesi’nde de Light Traverten ile birlikte siyah mermer çeşitlerimiz uygulanmıştır.